UMĚLCI ŠPORCL ARTS AGENCY

Inspirace pro výběr programů

Pavel Šporcl – housle

S prestižním symfonickým orchestrem i s cikánskou cimbálovou kapelou Vám prostřednictvím hudby zcela otevře svoji lidskou i uměleckou duši. Jeho brilantní technika a emotivní náboj Vás nadlouho pohltí.

Jana Šrejma Kačírková – soprán

V lidové písni nebo ve světoznámé árii, vždy Vás uchvátí svým nezapomenutelným hlasem. Zahrne Vás přívalem emocí a energie, ze kterého můžete čerpat ještě dlouho po odeznění posledního tónu. Každá její skladba Vám nadlouho utkví v paměti.

Lukáš Sommer – skladatel, kytarista

Na první pohled plachý kluk, s kytarou v ruce se mění v hudebního mága. Při tvorbě vlastních skladeb se inspiruje životem okolo nás. V jeho opeře, symfonické básni či kantátě má každá nota má své přesné místo, ať Vám ji zahraje sám nebo s filharmonií.

Vojtech Szabó – akordeon

V jeho rukách ožívá akordeon neuvěřitelnou škálou podmanivých tónů, střídá barvy a tempa, aby posluchače přivedl až k vrcholnému požitku z hudby. Se svým nástrojem žije v dokonalém souzvuku

Zemlinského kvarteto

Výjimečná souhra čtyř uměleckých individualit v dokonalém komorním souznění. Hudba světových i českých velikánů se v jejich podání stává neopakovatelným zážitkem i díky interpretačním schopnostem celého kvarteta.

M. Nostitz Quartet

Jejich repertoár se pyšní hudbou klasickou i populární, tak široký je jejich umělecký rejstřík. V sólovém programu nebo s dalšími interprety jsou nepřehlédnutelní svým osobním zaujetím každou skladbou.

Bára Kodetová – herečka a zpěvačka

Už při vstupu na pódium Vás okouzlí svým nezaměnitelným šarmem. V jejím podání se každé vystoupení, melodrama, zpěv nebo umělecký přednes stává hlubokým ponorem do její citlivé duše. Svým podmanivým hlasem Vás chytí do sítě a opřede jemnou pavučinou čisté krásy.

Pin It on Pinterest

Share This