ŠPORCL ARTS Agency

Náš tým

 

Uměleckou agenturu ŠPORCL ARTS založil a vede od roku 2012 fenomenální český houslista Pavel Šporcl. Od svého založení byla činnost věnována převážně koncertům a vystoupením Pavla Šporcla, od roku 2019 začala postupně zastupovat umělecky i mediálně exkluzivní umělce a špičky ve svém oboru pod mottem “Když hvězdy září”. Od té doby, i přes nepřízeň situace s Covid 19, se agentuře podařilo pro své umělce zajistit mnoho koncertních i mediálních výstupů. Navázala též spolupráci s Národním technickým muzeem, které vyvrcholilo prvním ročníkem koncertního cyklu Hudba mezi lokomotivami. Bohužel se z důvodu situace uskutečnily pouze dva koncerty, z toho jen první z nich živě.

Naše služby

Co Vám nabízíme?

Náš profesionální tým má zkušenosti v oblasti hudební produkce, marketingu, PR služeb. Zajišťujeme koncerty, organizujeme festivaly, koncertní turné, hudební představení a komponované programy. Produkujeme festivalové akce, vytvoříme program na konference. Pro podniky nabídneme zábavné pořady, najdeme prostory a organizujeme tiskové konference. Dodáme kulturní program, nebo akci zajistíme na klíč včetně pronájmu sálu a občerstvení. Uspořádáme výlet lodí se zajímavou živou hudbou.

kulturní centra, města

Nabízíme koncerty sólistů, jednotlivých umělců bez doprovodu i ve spolupráci s dalšími umělci, s orchestrem či s halfplaybackem. Komponované programy pro malé sály i velké koncertní haly.

firmy, společnosti

Pro firemní slavnosti, večírky, projekty zajistíme kulturní program. Aktivity pro partnery, společenská setkání, teambuilding. River party, oficiální oběd nebo večeře, matiné, kávový dýchánek.

pořadatelé, agentury

Vytvoříme komorní koncertní cyklus nebo zajistíme jednotlivé koncerty. Nabídneme špičkové sólisty i dirigenty do koncertní seóny komorních i symfonických orchestrů.

hudební festivaly

Nabízíme umělce i celé programy pro tuzemské i zahraniční festivaly klasické hudby, jazzové festivaly, stylově zaměřené projekty.

Pin It on Pinterest

Share This