Sporcelain

Chcete slyšet Pavla Šporcla v novém stylu? Nenechte si ujít netradiční popový crossoverový program našeho nejoriginálnějšího houslového virtuóza – houslisty 21. století.

Pavel Šporcl v programu vychází ze svého alba, vydaného v roce 2011 pro EMI a jeho pokračování – live nahrávky z roku 2013. Dokazuje, že je všestranným houslistou, kterému kromě klasické hudby nejsou cizí ani jiné žánry. Na koncertě uslyšíte jeho housle v nejrůznějších stylech a zabarveních. Ve virtuózních, rytmických skladbách, za doprovodu elektroniky a bezpočtu bicích nástrojů nebo v překrásných, melodických a emotivních houslových vyprávěních za doprovodu klavíru či symfonického orchestru, při kterých Vám bude naskakovat husí kůže. 

Pavel Šporcl zkrátka nabízí svůj další, přesvědčivý pohled na housle ve 21. století. Program je sestavený jak z jeho vlastních kompozic, tak ze skladeb O. Brouska, A. Morriconeho, K. Jenkinse, J. Brella či R. Holého. Doprovod houslisty zajistí nahrávky podkladů v rozdílném obsazení a udají tak pestrý rámec koncertu.   

Pavel Šporcl je bezpochyby náš nejvýraznější a nejoriginálnější houslista, umělec mezinárodního renomé a patří k vůbec nejpopulárnějším umělcům z oblasti klasické hudby u nás. CD můžete zakoupit na e-shopu agentury.

 

Výběr z repertoáru:

Violin 1st
Capricco fantastique
Boundless
The Prayer
Surprise
Bohemian Nostalgia
Palermo
Na perutích
Magical24
Alla Trepack
Ave Maria

Pin It on Pinterest

Share This