Milí přátelé,

máme za sebou další týden a já k Vám opět přicházím se souhrnem toho, co mě zaujalo, potěšilo i rozladilo v týdnu

 

25. – 29. ledna 2021

 

Určitě jste zaregistrovali oslavu narozenin „papalášů“

kteří se sešli v jednom teplickém hotelu a v klidu a pohodě bez roušek trávili společně večer. Tedy něco, co je nám, normálním smrtelníkům, vládními nařízeními přísně zakázáno. Já nevím jak vy, ale my doma opatření dodržujeme, protože chráníme sebe i ostatní. Ale tohle byl výsměch nám všem. A nebylo to poprvé, co někdo z prominentních lidí nedodržel, resp. porušil vládní nařízení. A to přesto, že by sám měl jít příkladem. Neskutečná ostuda. Co si o tom myslíte? A jaký postih by z toho příslušní lidé měli vyvodit? Budu rád za Vaše podněty.

Zaujala mě kniha:

Marketingová komunikace od Miroslava Karlíčka. Zabývá se problematikou marketingové komunikace komplexně a obsahuje příklady výhradně z českého prostředí. Protože mě marketing zajímá a baví, rozhodl jsem se loni v srpnu začít studovat na Bussines Institutu v Praze a dosáhnout titulu MBA. Držte mi palce, ať se mi to podaří.

Jak věřím víte, že se velmi se zajímám o české houslisty minulostI:

Jedním z nich bych Františel Drdla, který se proslavil nejen svou hrou, ale možná více i svými sladbami. Pro Jana Kubelíka složil Souvenir, který se i díky Kubelíkovi stal zřejmě nejslavnějším houslovým přídavkem. Tady je.

Včera skončilo první pololetí. Děti tentokrát nedostávaly vysvědčení, ale každé mělo pohovor s učitelem. To je úplná novinka! Věřím, že podobu on-line výuky jste Vy i děti zvládli třeba se zaťatými zuby, u nás doma to bylo podobné…Užijte si kraťoučké pololetní prázdniny a já se opět za týden ozvu.

Do té doby se mějte hezky a hlavně buďte zdraví.

Pin It on Pinterest

Share This